T.C KÜLTÜR VE TURIZM BAKANLIĞI ESKIŞEHIR YÖRESEL SAZ VE SES SANATÇILIĞI YANI SIRA MÜZIK MAĞAZASI IŞLETMELIĞINDE FALIYET GÖSTERMEK ÜZERE 1 OCAK 2014 TARIHINDE IŞLETMEYI KURARAK MÜZIK SEKTÖRÜNDE YERIMIZI ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ.İŞLETMEMIZDE DEĞERLI MÜŞTERILERIMIZ IÇIN HER ZAMAN DOĞRU ÇALIŞMAYI HEDEFLEYECEĞIZ VE MÜŞTERILERIMIZI EN IYI ŞEKILDE BILGILENDIRIP ALIŞVERIŞ YAPACAĞIZ.

 

27.01.2016 tarihinde  ''Garanti Bankası'' sponsorluğunda tüm ulusal kanallarda Ömer Ulutaş Müzik Evi işletmemizin reklamı yayınlanmıştır.

 

 

 

Ömer ULUTAŞ Kimdir?


1983 Yılında Eskişehir'de Doğdu. 1989 da babasının işi nedeni ile Eskişehir İnönü ilçesine taşındı. Çocukluğu ve gençlik dönemi orada geçti. 
İlkokul yıllarında bağlama ile tanıştı. Kendi İfadesiyle;
Kendimce severek bağlamamla uğraşıyordum elimden hiç eksik olmazdı. 96-97 yıllarında İnönü'de Selami Kaya hocamın yanında düğünlere gidiyor bu işi öğrenmeye çalışıyordum. 1999 da kendim bir ses tesisatı ekipmanları alıp düğünlere gitmeye başladım. 2002-2004 yıllarında Mustafa Kemal Üviversitesi İskenderun Meslek  Yüksek Okul Otomotiv bölümünü bitirdim.2004 yılında Ahmet Balcı hocamdan  Bona Solfej dersleri aldım.2005 yılında dijital kayıtla tanışarak bütün alt yapı çalışmaları kendime ait olan kayıtlar yaparak icralarmı duyuruyorum.2002 yılından buyana yerel ve ulusal kanallarda müzik programları yaptım. ( MegaTv,AkdenizTv,GüneyTv , Vatan Tv) 2013 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığımızdan Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyısıcısı olarak Eskişehir Saz Ve Ses Sanatçısı ünvanı alarak sanatçılık kartımı aldım. Eskişehir Valiliği THM Korosu , Eskişehir Büyükşehir Belediyesi THM Korosunda bulundum.

Şuan müzik hayatıma halen devam etmekteyim.Konser , Festival , Bahar Şenlikleri, Düğün organizasyonlarında faliyet göstermekteyim.

 

Eskişehir Web Tasarım